Meme Büyütme Meme Küçültme Yüz Germe Burun Estetiği Göz Kapağı Estetiği Lazer Lipoliz Liposuction

Yüz Germe ve Yüz Gençleştirme

Yüz Germe yüz gençleştirme için tercih edilen cerrahi bir yöntemdir. Kişinin yıllanan ve yer çekimi ile seneler içerisinde yüzünün sarkması ve eski diri formudan uzaklaşması bu yöntemi tercih etme sebepleri arasında yer almaktadır. Yüz Germe işlemi oldukça hassas iz bırakmadan itina ile yapılması gereken hassas bir işlemdir.

Doktorunuzun tecrübeli olması elbette ilk tercih sebepleriniz içerisinde olmalıdır. Konuyla ilgili Op. Dr. Bülent Cihantimur Estetik İnternational da yaptığımız röportaj da Yüz Gençleşmesi 10 yaşa kadar mümkün olabilmekte ve Yüz Germe işleminin artık hem cerrahi hem de bunun yanında bir çok farklı kendisininde geliştirdiği ve çok bilinip tercih edilen faklı operasyonlarında kullanıldığını söyledi.

Seneler içerisinde kırışıklıkların artması kilo alıp verme ile alakalı yüz derisindeki deformasyonlar sarkmalar bu operasyonun tercih edilmesinde etkin rol almaktadır. Bir çok insanın öncelikli tercihleri arasında almasından da bu etkili yöntemi inceleme altına almayı tercih ettik.

Yüz Germe ile alakalı olarak elbette çok fazla söylenebilecek şey bulunmaktadır biz bu konuda estetikinternational.com.tr adresinden bilgi almanızı önemle tavsiye ediyoruz. Estetik İnternational da 150'yi aşkın personelin kendilerine ulaşmanız sonrası taburcu olana ve hatta operasyondan çok sonra dahi sizlerle ilgilenmeye devam etmeleri tercih sebebiniz olabilir.

Yazımızın devamını http://www.estetikinternational.com.tr/yuz-germe adresinden takip edebilirsiniz.

YASAL UYARI: Web sitemizde yer alan içerikler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Çok daha fazla bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.